دانلود MikroTik RouterOS 6.33.2 For Gns3

میکروتیک (به انگلیسی: ‌MikroTik ) نام شرکتی است که محصولات شبکه تولید می‌کند. مهمترین محصول این شرکت سیستم عامل میکروتیک است. سیستم‌عامل میکروتیک مسیریابی است که با استفاده از هسته لینوکس ساخته شده است، سیستم عامل میکروتیک هم قابلیت نصب بر روی رایانه‌های خانگی را دارد و همچنین به صورت بسته نرم‌افزاری-سخت‌افزاری ارائه شده است. سیستم عامل میکروتیک در سال ۱۹۹۵ توسط دو دانشجوی دانشگاه ام‌ای‌تی آمریکا به وسیله نگارش سیستم‌عامل لینوکس بنیان گذاشته شد. همزمان با شکل‌گیری استانداردهای ۱۱/۸۰۲ و توسعه سخت‌افزاری این سیستم‌عامل قابلیت بیسیم نیز به آن افزوده شد.

همه تجهیزات شبکه به نوعی می توانند روی یک شبیه ساز اجرا شوند و این امکان باعث می شود تا کاربران به راحتی بتوانند توسط آن شبیه ساز از آن دستگاه استفاده نموده و توپولوژی شبکه را پیاده سازی کنند. ما بعضی اوقات نیاز داریم برای پیاده سازی پروژه های میکروتیک خود تست هایی نیز انجام دهیم ولی به دلیل عدم وجود شبیه ساز برای تجهیزات میکروتیک ناچار به خرید تجهیزات واقعی و اجرای آزمایشات با آنها هستیم که این مساله مستلزم صرف هزینه های فراوان است.

لينک دانلود

دانلود – مگابايت

رمز فايل: technet24.ir

3 دیدگاه
 1. maryam says

  به موقع بود. ممنون

 2. sima says

  ممنون ولی این نسخه که قرار دادین 24 ساعت بیشتر کار نمی کنه و بدون لایسنس هست در صورت امکان نسخه با لایسنس به اشتراک بگذارین

  1. Technet24 says

   نسخه Trial هست

دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.