دانلود مجموعه کتاب HP 3PAR StoreServ 7000-10000 Lab Guide

شرکت ۳PAR در سال ۱۹۹۹ در کالیفرنیا توسط ۳ کارشناس سخت افزار با نام های Jeffery Price, Ashok Singhal و Robert Rogers تاسیس شد و نام PAR برگرفته از نام این افراد می باشد. در سال ۲۰۰۱ ، Rogers این شرکت را ترک کرد ولی تغییری در نام شرکت ایجاد نشد. اولین دستگاه ذخیره ساز در سال ۲۰۰۲ تولید شد و رقبای مهم آنها در این تکنولوژی شرکتهای EMC, IBM, و Hitachi بودند. این شرکت پیشگام و برنده در زمینه Thin Provisioning لقب گرفته است که این تکنولوژی اولین بار در سال ۲۰۰۲ تولید شد و در سال ۲۰۰۳ نیز به مشتریان ارائه شد.

hp-3parدر سال ۲۰۰۷ این شرکت شعبه تحقیق و توسعه خود را در ایرلند شمالی افتتاح نمود و باعث گردید در همان سال قابلیت Virtual Domain معرفی شود. این قابلیت باعث افزایش امنیت ذخیره سازی اطلاعات برای شرکت هایی باشد که Storage کرایه می دهند مهمترین استفاده آن امروزه در Clouding می باشد. در واقع این قابلیت باعث می شود دستگاه ذخیره ساز به فضاهای جدا از هم تبدیل شود و به مانند این است که چندین دستگاه ذخیره ساز کاملا جدا از هم داشته باشیم.
یکسال بعد این شرکت شعبه کشور هند خود را نیز افتتاح نمود که وظیفه پشتیبانی از مشتریان را بر عهده داشت. در ماه مارس سال ۲۰۱۰ قابلیت Adaptive Optimization معرفی شد باعث صرفه جویی در هزینه های ذخیره سازی اطلاعات می شود و در دستگاههای ذخیره ساز ساخت کمپانی های دیگر با نام Dynamic Tiering معرفی شده است.

HP-3PAR-StoreServ-7000-1000-Lab-Guide-box
در ماه آپریل سال ۲۰۱۰ این شرکت به انتخاب مجله فوربس به عنوان چهارمین شرکت IT در زمینه گسترش و توسعه انتخاب شد. در آگوست سال ۲۰۱۰ شرکت معظم Dell پیشنهادی برای خرید این کمپانی ارائه نمود که ۷ روز بعد از آن HP نیز پیشنهاد دیگری ارائه نمود که نتیجه آن خرید این شرکت توسط HP با قیمت ۲٫۳۵ بیلیون دلار گردید و در حال حاضر محصولات 3PAR با نام HP 3PAR به بازار ارائه می شود.

این دستگاه دارای License های مختلفی برای استفاده از تمام قابلیت های آن می باشد که می توان License های زیر را نام برد.

 • Replication suite
 • Security suite
 • Data optimization suite
 • Reporting suite
 • Operating system suite
 • Application suite for vmware
 • Application suite for oracle
 • Application suite for SQL
 • Application suite for MSExchange server

توجه به این نکته ضروری می باشد که بعضی از این License ها همراه با خرید دستگاه به مشتری ارائه خواهد شد و هزینه دیگری گرفته نمی شود لذا در هنگام خرید باید دقت شود که License ها بصورت جداگانه فروخته نشود.

لينک دانلود مجموعه کتاب HP 3PAR StoreServ 7000-10000 Lab Guide

دانلود – 36 مگابايت

رمز فايل: technet24.ir

HP 3PAR StoreServ 7000 & 10000 Storage Lab Guide

HP 3PAR StoreServ 7000 Lab_Guide.pdf
HP 3PAR StoreServ 7000 Learner Guide.pdf

HP 3PAR StoreServ 10000 Lab_Guide.pdf
HP 3PAR StoreServ 10000 Learner Guide.pdf

The flagship product of the HP 3PAR StoreServ family, the HP 3PAR StoreServ 10000 sets the gold standard for Tier 1 storage with multi-tenancy, federation, and breakthrough automation for the world’s most demanding environments.

3PAR StoreServ

Efficient—Reduce capacity requirements by 50%—guaranteed
With hardware-enabled thin technologies and autonomic tiering, 3PAR StoreServ allows you to halve up-front capacity requirements1, reduce technology refresh costs and eliminate stranded capacity.

Autonomic—Increase storage management efficiency by 10x
Simplifies, automates and expedites storage management—intelligently and without administrator intervention. HP 3PAR StoreServ systems are self-configuring, self-managing and self-healing.

Multi-Tenant—Double VM density—guaranteed
Built to meet unpredictable business needs and enable massive consolidation. Mixed workload support, Mesh-Active cluster design and Tier 1 resilience securely serve multiple tenants with enough performance to double VM density per physical server.2

Federated—Non-disruptive data mobility between systems
Minimizes time and cost associated with datacenter refresh, balances workloads between systems and extends 3PAR Thin Provisioning benefits beyond a single system.

80%
Awesome
 • Criteria
6 دیدگاه
 1. reza_hashemi says

  خیلی ممنون از زحمتی که می کشین

  1. Technet24 says

   موفق باشید دوست عزیز

 2. shi58 says

  سلام
  ممنون از مطالب مفیدتون

 3. soshianet_11098 says

  سلام. ممنون.

 4. aghaee6590 says

  با سلام و احترام ، امکان دانلود فایل وجود ندارد ممنون میشم اگه لینک دانلود را چک کنید

  1. Technet24 says

   بررسی شد مشکلی وجود ندارد.

دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.