بررسی دوربین مداربسته ضد خرابکاری

سیستم های wvcw480 طراحی منحصر به فردی برخوردارند که بر اساس استاندارد ip66 در مقابل نفوذ آب مقاوم هستند و هم چنین از سیستم های لنز ضد لرزش و تکنولوژی سوپر داینامیک نیز بهره می برند . پوشش آلومینیومی این سیستم با یک لایه 3/5 میلی متری از پلی کربنات پوشانده شده است.که لنز دوربین نیز به آن متصل می گردد . مجموعه دوربین و لنز آن به شدت در مقابل ضربات و شوک های فیزیکی خارجی محافظت می شوند.
دوربین های سری wvcw480 از تکنولوژی سوپر داینامیک بهره می برند،و به مجموعه دوربین های ضد ضربه شرکت پاناسونیک پیوسته اند.علاوه بر ویژگی دید در روز و شب ، این دوربین ها به تکنولوژی لنز ضد ضربه نیز مجهز هستند . که تضمین کننده عملکرد مطمئن سیستم در زوم کردن بر اشیاء مختلف است .

بدنه مقاوم به همراه ایمنی در برابر نفوذ آب این سیستم با استاندارد ip66  هماهنگ است . و علاوه بر آن کیفیت تصویر بالای این دوربین ها به همراه زوم 160 برابر تضمین کننده یک سیستم نظارتی کار است . این دوربین از یک سیستم ضد رطوبت استفاده می کند که رطوبت ناشی از تغییرات دما را کم می کند و البته سیستم گرمایی آن به طور پیوسته دما را کنترل کرده می تواند محدوده کاری دمایی دوربین را از محدوده 30 تا 50 کنترل کند . سیستم ضد رطوبت الکترولیز به صورت یک خشک کننده الکتریکی عمل می کند که بر اساس الکترولیز کردن رطوبت داخلی و انتقال آن به خارج محفظه ی دوربین می تواند از غلظت گاز های مرطوب بکاهد .

سیستم اتوماتیک لرزش گیر تصاویر در این دوربین تضمین می کند که در هنگام وقوع لرزش های دوربین ناشی از عواملی همچون عبور قطار و یا وسایل نقلیه سنگین از آن مکان ،تصاویر با حداقل لرزش ممکن حاصل شده باشد .هم چنین سیستم دیجیتال  حرکت این دوربین می تواند در هنگام تشخیص حرکت این دوربین می تواند در هنگام تشخیص حرکات مشکوک زنگ خطر را به صدا در آورد.هم چنین بر اساس نیاز و تقاضای کاربران می توان از یک حافظه ی فعال همچون یک دیسک ذخیره ساز در کنار دوربین استفاده کرد تا به ثبت تصاویر بپردازد .smile icon

دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.