دانلود مجموعه کتاب EMC VNX v3

در عصر تکنولوژی و فناوری اطلاعات، به دلیل اهمیت بسیار بالای داده ها، ذخیره سازی اطلاعات به عنوان مهمترین شاخص شناخته میشود که به همین سبب شرکت های زیادی را به فعالیت در این زمینه واداشته است. در این میان شرکت بزرگ EMC  به عنوان بزرگترین  و پرچمدار سیستم های ذخیره سازی داده های دیجیتالی در جهان شناخته میشود.

در بخش زیرساختهای اطلاعاتی، شرکت EMC در زمینه تجهیزات و نرم افزارهای ذخیره سازی اطلاعات، محصولات متنوع و جامعی از قبیل تجهیزات ذخیره سازی جامع و پیشرفته EMC VMAX در رده شرکت های بزرگ، تجهیزات ذخیره سازی پیشرفته EMC VNX در رده شرکت های متوسط تا بزرگ و محصولات متنوع و جامع تهیه نسخ پشتیبان در محیط های Enterprise(مبتنی بر دیسک) به بازار ارائه داده است. کیفیت، امکانات و پشتیبانی این محصولات باعث شده تا این شرکت حدود 30 درصد از بازار فروش سیستمهای ذخیره سازی مبتنی بر دیسک را در اختیار خود بگیرد، به طوریکه این میزان فروش بیش از دو برابر میزان فروش سایر شرکتهای رقیب در این زمینه است.

لينک دانلود مجموعه کتاب EMC VNX v3

 

دانلود – حجم: 91 مگابايت

رمز فايل: technet24.ir

EMC VNX v3

Fundamentals Cloud Computing StudentGuide_2015.pdf
Fundamentals VNX StudentGuide_2015.pdf
Fundamentals VNXe StudentGuide_2015.pdf
Information_Storage_and_Management_StudentGuide_v3_2015.pdf

80%
Awesome
 • Criteria
4 دیدگاه
 1. Azizi6673 says

  بسیار عالی. از شما سپاسگزارم.

 2. soshianet_11098 says

  سلام. ممنون.

 3. amirkorn says

  ممنونم

 4. khoshpass says

  با سلام و احترام

  ضمن تشکر از سایت بسیار خوبتون، یه تقاضا داشتم امکانش هست نرم افزار emc storage analytics به همراه لایسنس آن را در سایت بزارید.
  لازم به ذکر است این نرم افزار یک Add-On بر روی محصول Vrealize Operation Manager می باشد.

  با تشکر

دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.