دانلود کتاب VMware NSX 6.0 Install, Configure, Manage Student and Lab Guide

VMware NSX حرکتی از سوی شرکت VMware برای مجازی سازی شبکه های فیزیکی است. در واقع SDN شرکت VMware برای ورود به این عرصه است. حرکتی که شرکت های دیگر، هر چند محدود بر روی ساختار VMware vSphere به آن پرداخته اند. مانند Cisco v1000 که سوییچ ها را در محیط VMware vSphere مجازی می نمود. در زیر خلاصه وار به معرفی این نرم افزار می پردازیم.

NSX نرم افزاری در زمینه SDN ها است که شرکت VMware با صرف هزینه ای هنگفت پروژه شرکت Nicira را بدست آورد. طبق تعریف این شرکت، NSX “هایپروایزر شبکه” است. این تعریف برای درک بهتر آشنایان با عرصه IT مطرح شده است چرا که همگی می دانیم که ESX یا هایپروایزر چه کاری انجام می دهد و شرکت VMware از ارائه آن چه هدفی دارد. در واقع VMware ESXi منابع رایانش را مجازی سازی می کند (مثل، پردازنده، حافظه، دیسک ها و کارت های شبکه). در مقایسه با آن VMware NSX که کل شبکه زیرساخت آن را مجازی سازی می کند (مثل، سوییچ های مجازی، دیواره های آتش مجازی، روتر های مجازی و …)

لينک دانلود کتاب VMware NSX 6.0 Install, Configure, Manage Student and Lab Guide

 

دانلود – حجم: 47 مگابايت

رمز فايل: technet24.ir

pdf iconVMware NSX 6.0 Install, Configure, Manage Student and Lab Guide

VMware NSX is the network virtualization platform for the Software-Defined Data Center (SDDC). By bringing the operational model of a virtual machine to your data center network, you can transform the economics of network and security operations. NSX lets you treat your physical network as a pool of transport capacity, with network and security services attached to VMs with a policy-driven approach.
See more at: https://www.vmware.com/products/nsx

90%
Awesome
 • Criteria
7 دیدگاه
 1. mhn316 says

  سلام ممنون
  به نظر شما این تکنولوژی چندسال دیگر تو ایران عملیاتی میشه؟
  منظورم یکی دوتا پروژه نیست. کمی بیشتر.

  1. Technet24 says

   خیلی از سرویس ها به دلیل هزینه بالای لایسنس در کشور ها دیگه به سختی پیاده سازی میشه، اما با توجه به عدم استفاده ما از قوانین کپی رایت در حال حاضر خیلی از این نمونه سرویس ها ما در ایران داریم و به خوبی پیاده سازی شدن.

   1. mhn316 says

    ممنونم بابت پاسخ
    لطفا میشه چنتا شرکتی که از این تکنولوژی استفاده کردن را بگین

 2. soshianet_11098 says

  سلام. ممنون.

 3. surya says

  Thanks

 4. behz says

  با سلام
  بنده اکانت دارم ولی موقع دانلود این کتاب با پنجره دسترسی شما رد شد مواجه می شم
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  1. technet24 says

   سلام مجدد بررسی کنید.

دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.