دانلود Internet Access Monitor 3.9c for Kerio

Internet Access Monitor – گاهی لازم است که بدانیم بیشتر در کجا از اینترنت استفاده کرده ایم یا این که چه قسمت از عملکرد روزانه ما بیشترین پهنای باند را مصرف می کند ؛ مدیریت پهنای باند برای بسیاری از کاربران اهمیت ویژه ای دارد ، این نه تنها در مورد کاربران خانگی بلکه بیشتر در مورد مدیران شبکه ها و همچنین مدیر یک اداره یا شرکت هم صدق می کند چرا که وی برای مدیریت صحیح کارمندان باید میزان پهنای باندی که این کارمندان در طول عملکرد روزانه خود مصرف می کنند را زیر نظر بگیرد تا بتواند مدیریت کاملی برروی اینترنت و پهنای باند مصرفی داشته باشد. در ویندوز چنین قابلیتی گنجانده نشده اما می توان با نصب نرم افزارهایی ساده این کار را انجام داد.

Internet Access Monitor 3.9c for Kerio یک نرم افزار کامل و غنی از امکاناتی است که مدیران را برای مشاهده ریز عملکردها و پهنای باند مصرفی یاری می دهد. این نرم افزار طوری طراحی شده که میزان پهنای باندی که در لحظه و به صورت پکیج های اطلاعاتی ارسال یا دریافت می شوند را به صورت یک Log کامل ذخیره می کند تا مدیر بتواند عملکرد کاربران را برای دانلود ها و آپلود ها زیر نظر داشته باشد.

internet access monitor 3.9c for kerioعدم نیاز به آشنایی اولیه با نرم افزار باعث شده که هر کاربری بتولند به سادگی خواسته های خود را در Internet Access Monitor مشاهده نماید. این ابزار کم حجم از واسط کاربری ساده ای هم بهره می برد که به سهولت در استفاده از نرم افزار کمک زیادی می کند. امکان زمان بندی نرم افزار برای بدست آوردن آمار و گزارشات از زمان های خاص تعیین شده نکته مهمی است که برای مدیران ادارات اهمیت زیادی پیدا می کند و نکته آخر هم این نرم افزار با اکثر ابزارهای سرور ها و پرو کسی سرورها سازگاری کاملی دارد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Internet Access Monitor:

– قابلیت زمان بندی نرم افزار برای تهیه گزارش
– نمایش لحظه به لحظه آخرین تغییرات در پهنای باند
– نمایش آخرین دریافت ها و ارسال ها در اینترنت
– قابلیت استفاده در شبکه برای مدیریت پهنای باند کلاینت ها
– نمایش آخرین فایل های دریافت شده
– استفاده بسیار آسان از نرم افزار
– سازگاری کامل با انواع پرو کسی سرورها
– سازگار با نسخه های مختلف ویندوز
– و …

لینک دانلود Internet Access Monitor 3.9c for Kerio

 

دانلود – حجم : 5.56 مگابایت

رمز فایل: technet24.ir

Internet Access Monitor for Kerio WinRoute is a program intended for logging and controlling internet traffic. According to statistics, the most common way of accessing the internet in modern organizations is through the use of special proxy servers that make it possible to share a single internet connection between all office employees. Kerio WinRoute is one such proxy servers. By analyzing log files created by this software, Internet Access Monitor allows you to quickly control the efficiency of corporate access to the internet, log traffic, and generate reports on who visited which sites when.

Internet Access Monitor’s advantages:

the log file analyzer allows you to centrally control the traffic of all users in your organization who have access to the internet
helps you track and prevent attempts to use corporate access to the internet for personal needs
helps you cut expenses;
the traffic control software is extremely easy to use and allows you to start controlling users right away
works with almost all modern proxy servers
the log file analyzer allows you to build a large number of reports and diagrams showing the usage efficiency of your organization’s proxy server
the program has special tools for automating the creation and delivery of reports
works quickly and generates visual reports and diagrams

70%
Awesome
  • Criteria
دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.