دانلود Cisco All-in-one Virtual Machine 1.3.0.181 (OnePK)

شرکت سیسکو در مقابل استاندارد OpenFlow پا را یک قدم جلوتر گذاشته و ( onePK (one Platform Kit را ارائه کرده است که رابط کاربری سیستم عامل های دستگاه های خودش یعنی IOS,IOS-XR,NX-OS میباشد. بوسیله onePK شما میتوانید تمامی configها ، تغییرات و یا سیاست های جدید را بصورت برنامه هایی به زبان های مختلف مانند Java و یا Python بنویسید و onePK آن ها را برای شما روی دستگاه هایتان پیاده سازی میکند. فرض کنید یک شبکه با حجم ترافیکی معادل 2Pbps یا همان 2 Peta زیر بار میباشد. بدلیل حجم بالای اطلاعات ممکن است بعضی از خطوط ترافیک بالاتری را تحمل کنند. onePK بوسیله سیستم عامل (مانند IOS یا NX-OS ) و (ASICs (Application-specific integrated circuit تمامی اتفاق هایی که در شبکه میفتد را مانیتور میکند و در اختیار Cisco ONE Controller میگذارد.

این مانیتورینگ طبق گفته های شرکت سیسکو از ابزارهایی مثل SNMP و یا NetFlow بهتر عمل کارده و گزارشاتی کامل تر را نشان میدهد. در اینجاست که ادمین شبکه با دیدن گزارشاتی که سیسکو ONE در اختیارش میگذارد تصمیم به تغییر تنظیمات میکند. بدین وسیله ادمین برنامه مورد نظر خود را طراحی کرده و در اختیار سیسکو ONE قرار میدهد. از این لحظه به بعد سیسکو ONE نسبت به گزارشاتی که از onePK میگیرد تغییرات مورد نیاز را به onePK و یا OpenFlow اعلام میکند و آن ها نیز بصورت گسترده config های مورد نیاز را برروی شبکه پیاده میکنند. حال که نگاه میکنیم میبینیم که بدون نیاز به تغییر configهای دستگاه هایی که در دیتا سنتر داریم همه چیز بصورت خودکار انجام میشود. اینگونه هم دقت اجرای دستورات بالا رفته و هم سرعت تغییر بصورت لحظه ای خواهد شد.

cisco-all-in-one-virtual-machine-onepk-1_Technet24حال شاید بگویید فرق onePK و OpenFlow چیست؟ سیسکو همیشه بدنبال این بوده است که به استفاده کننده از تجهیزاتش نشان دهد ، به فکر آن هاست. وقتی که شما از onePK به جای OpenFlow استفاده کنید قابلیت های بالاتری دارید. برای مثال یکی از بدترین اتفاق ها در دیتا سنترهای بزرگ ، اتصال اشتباه کابل هاست. شما به عنوان ادمین شبکه وقتی قصد تغییر در شبکه را دارید. برنامه خود را نوشتید و تحویل onePK داده اید.

onePK پس از تجزیه و تحلیل برنامه شما به سراغ دیتا سنتر میرود. اگر شما به اشتباه کابلی را وصل کرده باشید، هیچ config ای روی دستگاه مورد نظر انجام نمیدهد و به شما اشتباه کارتان را نشان میدهد. به نظر من خیلی قابلیت جالبی به نظر میرسد. دیگر نیاز نیست ساعت ها بدنبال اشتباه خود بگردیم. سیسکو onePK را میتوان بر روی سرورها ، کارت ها و دستگاه های Nexus پیاده سازی کرد.

لينک دانلود سیسکو  Cisco All-in-one Virtual Machine 1.3.0.181 (OnePK)

 

دانلودحجم: 2.44 گیگابايت

رمز فايل: technet24.ir

Cisco All-in-one Virtual Machine 1.3.0.181 (OnePK) For VMware

Production Year: 2015
Version: 1.3.0.181
Developer: Cisco Systems Inc.
Developer website: https://developer.cisco.com/site/onepk/
Architecture: amd64
Language: English
Description: Cisco OnePK (One Platform Kit). Previously available in developer.cisco.com, but later the image was removed from public access. It is based on Ubuntu 12.04 LTS. Inside documentation and has default topology of 3 nodes. As BE nedoVIRL.
Extras. Info: interesting, because in the image IOSv, Virtual official the IOS, is located in / usr / share / vmcloud / data / images /

login / password by default cisco: cisco123

80%
Awesome
 • Criteria
6 دیدگاه
 1. maryam says

  ممنون

 2. iceninja says

  mamnoon

 3. kimiaei28 says

  با سلام
  ممنون بابت برنامه های فوق العاده ای که دراختیار ما میگذارید.
  لطفا اگر میسر هست اخرین نسخه برنامه Manageengine NetFlow Analyzer
  را هم در سایت قرار بدین.
  متشکرم

 4. kongkea49 says

  I love your site

  1. Technet24 says

   Good luck

 5. klbang68 says

  thank you for sharing the good Application

دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.