دانلود نسخه موبایل PRTG for Android / IOS

PRTG Network Monitor را می توان به عنوان یک ابزار حرفه ای نظارت و کنترل شبکه های کامپیوتری معرفی کرد که با کمک آن می توان کارهایی از قبیل نظارت بر up/downtime، ترافیک شبکه، packet sniffing و … را به راحتی انجام داده و گزارش های کلی یا جزئی به منظور ارائه تجزیه و تحلیل دقیق از عملکرد شبکه تهیه کرد. رابط کاربری مبتنی بر وب این برنامه امکان پیکربندی سریع تنظیمات دلخواه مربوط به نظارت بر دستگاه های شبکه و سنسورهای آن ها را برای کاربران فراهم می کند. اغلب روش های متداول مربوط به اکتساب داده در شبکه مانند SNMP & WMI, Packet Sniffing و NetFlow توسط این نرم افزار پشتیبانی می شوند. PRTG Network Monitor را می توان برای شبکه هایی همچون شبکه های موجود در یک ISP  و روتر ها و سوئیچ های مورد استفاده در آن ها استفاده نمود. از ویژگی های مهم این نرم افزار می توان به بهینه سازی سیستم ها دستگاه های مورد استفاده به منظور کاهش Downtime، مدیریت بر گروه ها و یوزرهای مدیریتی در شبکه، مشاهده چگونگی فعالیت device ها در روزهای مختلف و دوره های تعیین شده، ارسال آلارم های تعریف شده به گوشی همراه و … اشاره کرد.smile icon

دانلود نسخه اندوید PRTG Network Monitor:

prtg android

Use PRTG for Android

  • Do nearly everything you can do in the PRTG web interface: For example, acknowledge alarms, pause and resume sensors, set priorities and favorites, run device auto-discoveries, scan your network status instantly, work with the ticket system, and edit object comments.
  • In addition, QR code scanning makes it easy to jump directly to a sensor or to add a user account to the app.

لينک دانلود کتاب

دانلود – گیمگابايت

رمز فايل: technet24.ir

1677 template=”5566b87166e49″]

Size: 8.3M
Installs: 50,000 – 100,000
Current Version: 15.3.1
Requires Android: 4.0.3 and up

دانلود نسخه آی او اس PRTG Network Monitor:

prtg ios

Use PRTG for iOS

  • Do nearly everything you can do in the PRTG web interface: For example, acknowledge alarms, pause and resume sensors, set priorities and favorites, scan your network status instantly, work with the ticket system, and edit object comments.
  • Access reports, send them as PDFs via email or print them with AirPrint.
  • In addition, QR code scanning makes it easy to jump directly to a sensor or to add a user account to the app.

لينک دانلود کتاب

دانلود – گیمگابايت

رمز فايل: technet24.ir

1679 template=”5566b87166e49″]

Version: 15.3.12
Size: 4.0 MB
Apple Watch: Yes
Languages: English
Compatibility: Requires iOS 7.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.