دانلود پک کامل Cobynsoft AD Software

Active Directory یا دایرکتور فعال، سرویس و قابلیتی بر روی سیستم های ویندوز شرکت مایکروسافت است که امکان ذخیره سازی کلیه Object های شبکه نظیر کاربران، قوانین و سیاست ها و .. را به مدیران شبکه می دهد و در کل سرویسی است برای کنترل و مدیریت هر آنچه که در شبکه کامپیوتری اتفاق می افتد. با استفاده از این پک که شامل نرم افزارهای مختلفی می باشد می توان اکتیو دایرکتوری را بهتر مدیریت نمود.
info iconBitlocker Password Audit بازیابی رمز عبور Bitlocker در اکتیو دایرکتوری که اگر رمز عبور اکانت خود را فراموش کرده اید می توانید با استفاده از این برنامه پسورد خود را در اکتیو دایرکتوری بازیابی نمایید، این برنامه از کامپیوترها با کلیدهای متعدد پشتیبانی می کند.

info iconCobynsoft’s AD Password Extender این امکان را به شما می دهد تا حساب کاربری خود را انتخاب و انقضای رمز عبور خود را تا هر روزی که می خواهید تمدید کنید. همچنین برای کاربرانی که امکان دارد برای مدتی به V+PN و یا دیگر سیستم ها Login شوند با تمدید رمز عبور خود این اطمینان حاصل می شود که رمز عبور در سراسر کانال های نا امن به خطر نمی افتد.

info iconCobynsoft’s AD Object Recovery یک ابزار ویندوز برای کوئری های اکتیو دایرکتوری که از کامپیوتر حذف شده اند مانند: کاربر، گروه یا Object دیگر و بازیابی آن ها.

info iconCobynsoft’s AD Audit یک ابزار امنیتی ویندوز برای نظارت بر اکانت های Active Directory می باشد.  این نرم افزار بررسی وضعیت آنلاین، حساب های فعال، حساب های قفل شده، تاریخ و زمان آخرین ورود، ورود به اسکریپت، رمز عبور منقضی شده و … را در اختیار می گذارد. Cobynsoft AD Audit از انتقال گزارش ها به انواع فرمت های استاندارد مانند: اکسل (XLS)، زبان نشانه گذاری ابرمتن (HTML) و (PDF) پشتیبانی می کند.

دانلود پک کامل Cobynsoft AD Software

commentقابلیت های کلیدی نرم افزارهای Cobynsoft AD Software Pack:
– بازیابی رمز عبور Bitlocker در اکتیو دایرکتوری
– بررسی وضعیت آنلاین
– نمایش حساب های غیرفعال
– نمایش تاریخ و زمان آخرین ورود و حساب های قفل شده
– تمدید انقضای رمز عبور
– بازیابی کوئری های حذف شده اکتیو دایرکتوری
– و …

لینک دانلود کتاب

دانلود – گیمگابایت

رمز فایل: technet24.ir

1358 template=”5566b87166e49″]

Software iconCobynsoft AD Software Pack

  • Cobynsoft.AD.Password.Extender.v1.1
  • Cobynsoft.AD.Bitlocker.Password.Audit.v1.3
  • Cobynsoft.AD.Object.Recovery.v1.0
  • Cobynsoft.AD.Audit.v1.1

دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.