دانلود ویدئو آموزشی Citrix XenDesktop 7.6 – Deploying App and Desktop Solutions

Citrix XenDesktop در واقع یک راه حل مجازی سازی دسکتاپ کامپیوتر (VDI مخفف Virtualization Desktop) را با سرعت بالا و در امنیت کامل به کاربران ارائه می دهد. تا کاربران با استفاده از دسکتاپ های مجازی شده قادر به استفاده از تمامی امکانات و برنامه های قابل دسترس در دسکتاپ مجازی باشند. در واقع سیتریکس XenDesktop کامپیوترهای مجازی کاربران را تبدیل به یک فرآیند با ماهیت واقعی نموده است (برخلاف اولین نسل از راهکارهای کامپیوتر مجازی کاربران كه فقط شامل مجموعه محدودی از کاربران می شد) XenDesktop اولین محصول برای پشتیبانی از تمام مدل های مجازی سازی کامپیوترهای کاربران می باشد كه به صورت راهکاری مجتمع طراحی شده است. با پیاده سازی راهکار Desktop Virtualization کاربران قادر به کاهش 40 درصدی مدیریت Desktop با متمرکز کردن دسکتاپ ها در Data Center می باشند. XenDesktop بخش IT را قادر به راه اندازی یک نمونه از هر سیستم عامل، برنامه و پروفایل کاربر می کند و به صورت پویا آن ها را ترکیب کرده تا باعث افزایش سادگی در مدیریت کامپیوتر مجازی کاربران و سریعتر شدن عملکرد آن شود.

لينک دانلود ویدئو آموزشی Citrix XenDesktop 7.6 – Deploying App and Desktop Solutions

 

دانلود – حجم: 370 مگابايت

رمز فايل: technet24.ir

Citrix XenDesktop 7.6 - Deploying App and Desktop SolutionsCitrix XenDesktop 7.6 – Deploying App and Desktop Solutions

MP4 | Video: 1280×720 | 54 kbps | 44 KHz | Duration: 7 Hours | 674 MB
Genre: eLearning | Language: English

Learn how to Deploy, configure and administer XenDesktop 7.6. A definitive guide to know about XenDesktop 7.6

Citrix XenDesktop 7.6 course provides students with the skills required to successfully deploy a complete Citrix hosted application and desktop virtualization solution in a Windows Server 2012 R2 environment. Throughout this course, students will learn how to configure an environment that includes the Different Citrix XenDesktop 7.6 components which required in a XenApp/ XenDesktop 7.6 implementation, the FMA-based architecture, as well as key use cases. Upon course completion, students will be able to build a XenDesktop 7.6 environment from scratch and test the implementation to ensure that all components work as expected and that both internal and external end users can access XenDesktop resources successfully.

6 دیدگاه
 1. mhn316 says

  سلام
  خیلی خوب بود خیلی وقت بود دنبالش بودم. ممنونم.
  یه سوال/
  برای اینکه افراد از شبکه اکسترنال به سیتریکس متصل شوند و بتونن نرم افزارهارو از طریق وب باز کنن نیاز به سرویس نت اسکالر هست.(سیتریکس 7.6) من این ورژن را راه اندازی کردم و از طریق اینترنال جواب گرفتم اما اکسترنال خیر.
  ایا راه دیگری هم هست که واسه دسترسی اکسترنال از اسکالر استفاده نشه؟
  اگر نه آیا شما توانسته اید کرکی واسه اسکالر پیدا کنید؟
  بازهم از شما واسه زحمت هاتون ممنونم.

  1. Technet24 says

   لطفا سوالات در انجمن بپرسید.

 2. MMP136390 says

  فوق العادس.

 3. farshid642 says

  برای یک دید کلی و استارت اولیه بسیار عالیست.
  با تشکر.

 4. farshadkh48 says

  دوست عزیز روی فایل دانلود کلیک میکنم ، میگه file not found
  ممنون می شم رسیدگی کنید

  1. Technet says

   بررسی و مشکل برطرف شد.

دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.