ویدئو آموزشی Cisco Packet Tracer How To Guide

Packet Tracer یک شبیه ساز شبکه های سیسکو است که نه تنها می تواند در بخش آموزشی مورد استفاده قرار گیرد بلکه می تواند شبیه سازی شبکه های کامپیوتری ساده را نیز بر عهده بگیرد. این ابزار توسط شرکت سیسکو سیستم ایجاد شده و به صورت رایگان برای استفاده استادان، دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته شبکه های کامپیوتری سیسکو ارائه شده است. Packet Tracer ابزاری برای یادگیری اصول شبکه و همچنین توسعه مهارت های خاص فن آوری سیسکو برای ارائه به دانش آموزان و معلمان نیز می باشد.

Cisco-Packet-Tracer-7-x64-Download-Technet24

این نرم افزار از بهترین نرم افزارهای شبیه ساز شبکه می باشد . شما با استفاده از این نرم افزار میتوانید بیش از 90 درصد از دستورات پیکربندی روترها و سوییچ ها را تست کنید و در واقع یک لابراتوار شبکه راه اندازی کنید مزیت دیگر این نرم افزار این است که از آنجایی که شبیه سازی در این نرم افزار جز به جز است میتوانید برای آموزش و حتی تست کردن پروژه ها قبل از پیاده سازی در محیط کار از آن استفاده کنید برای مثال در محیط واقعی زمانی که شما کابل شبکه را به کانکتور کارت شبکه متصل می کنید LED نارنجی رنگی روشن می شود و بعد از UP شدن کامل آن INTERFACE رنگ آن به سبز تغییر می کند این اتفاق دقیقا در Packet Tracer نیز رخ می دهد.smile icon

لينک دانلود کتاب

دانلود – گیمگابايت

رمز فايل: technet24.ir

6036 template=”5566b87166e49″]

icon passwordtechnet24.ir

Videos iconUdemy Cisco Packet Tracer How To Guide

MP4 | Video: AVC 1280×720 | Audio: AAC 44KHz 2ch | Duration: 1.5 Hours | Lec: 13
Genre: eLearning | Language: English

cisco-packet-tracer-how-to-guide-download-technet24Everything About Packet Tracer

Cisco Packet Tracer How to Guide was prepared to teach you how to use Cisco Packet Tracer for your network certification studies. If you are new on Packet Tracer, this course is for you!In this Course, you will learn many things about Packet Tracer. You will gain experience on Packet Tracer menus, tools with different network devices, simple topologies and basically Cisco IOS. After the course you will become ready to build your own Packet Tracer topologies.Cisco Packet Tracer How to Guide is for beginners! Detailed configurations with Cisco Packet Tracer will be showed in another course.

Cisco Packet Tracer How to Guide has prepared for :Cisco Packet Tracer Beginners
New Network Engineers
Cisco CCNA Certification Students
With this course you will :

Learn how to use Cisco Packet Tracer
Gain hands-on experience on Cisco IOS
Get ready for your CCNA studies and preparations
Draw topologies for Network Lessons of Colleges
Not much experience and knowledge about Computer Networks are needed to use Cisco Packet Tracer How to Guide. Cisco Packet Tracer How to Guide is for begginers! For detailed configurations with Cisco Packet Tracer, wait for the CCNA lab. course!

دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.