دانلود Active Password Changer Professional 6.0.619.0

Active Password Changer Professional یکی از بهترین برنامه ها برای از بین بردن رمز ADMIN و سایر یوزرهاست که پس از نصب برنامه و اجرا آن برای شما یک فلاپی یا CD بوت درست می کند که با اجرای صحیح آن رمز تمام یوزرها را می توانید از بین ببرید. این نرم افزار قادر به تغییر کلمه عبورهایی است که در ویندوز نصب شده بر روی هارد دیسک شما است، با سیستم عامل DOS دستگاه خود را راه اندازی کرده و سپس این برنامه را اجرا کنید، سپس شما قادر خواهید بود هر USERNAME که در ویندوز شما وجود دارد را مشاهده و اقدام به تغییر کلمه عبور آن کنید.

در صورتی که رمز عبور مدیر شبکه (Administrator) فراموش شود و یا گم شود Active@ Password Changer برای دوباره گذاشتن رمز عبور کاربرو مدیر شبکه موضعی بر روی سامانه های ویندوزهای XP, VISTA, 2003, 2000 و NT میباشد. شما دیگر نیازی به نصب و پیکره بندی مجدد سیستم عامل تان ندارید. این نرم افزار بازیابی برای رمزعبور فراموش شده یک رابط کاربری ساده دارد، از درایوهای متعدد هارد پشتیبانی می کند، پایگاه های داده های SAM (روش دستیابى ترتیبى) متعددی را کشف می کند(در صورتی که چند سیستم عامل بر روی یک جلد(volume) نصب شده باشند) و بهترین SAM (روش دستیابى ترتیبى) را قبل از روند بازیابی رمزعبور انتخاب می کند. این ابزار یک فهرست از تمام کاربران موضعی را نشان میدهد. کاربر نرم افزار به سادگی کاربر موضعی مورد نظر را به منظور دوباره گذاشتن رمزعبور انتخاب می کند.smile icon

با Active@ Password Changer، شما می توانید به عنوان یک کاربر ویژه با یک رمزعبور سفید (خالی) وارد سیستم شوید.

لینک دانلود کتاب

دانلود – گیمگابایت

رمز فایل: technet24.ir

3316 template=”5566b87166e49″]

icon passwordtechnet24.ir

Software iconActive Password Changer Professional 6.0.619.0

Active@ Password Changer is designed for resetting local administrators and users passwords on Windows operating system in case an Administrator’s password is forgotten or lost. You don’t need to re-install and re-configure the operating system to log into Windows. With Active@ Password Changer you can log in as an Administrator or a particular user with a blank password.

New Features in Active Password Changer 6:
– Resets Admin’s / User’s Password.
– Detects / Displays All SAM Files.
– Displays All Information.
– Disables Force Smart Card Login.
– Support for MBR / GBT.
– Support for FAT, exFAT, NTFS, HFS+.
– Support for IDE SATA eSATA USB SSD SCSI.
– Ability to Manage Logon Time.
– Old OS Supported.

Recovers Windows (32-bit & 64-bit):
– Windows 10, 8, 7, Vista, XP, 2000 Windows Server Platforms: 2012, 2008, 2003, 2000.

DOS version requires:
– MS-DOS, PC-DOS, DR-DOS, FreeDOS, OpenDOS

Home Page – http://www.password-changer.com/

دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.