دانلود Active Password Changer Professional 6.0.619.0

Active Password Changer Professional یكی از بهترین برنامه ها برای از بین بردن رمز ADMIN و سایر یوزرهاست كه پس از نصب برنامه و اجرا آن برای شما یك فلاپی یا CD بوت درست می كند كه با اجرای صحیح آن رمز تمام یوزرها را می توانید از بین ببرید. این نرم افزار قادر به تغییر کلمه عبورهایی است که در ویندوز نصب شده بر روی هارد دیسک شما است، با سیستم عامل DOS دستگاه خود را راه اندازی کرده و سپس این برنامه را اجرا کنید، سپس شما قادر خواهید بود هر USERNAME که در ویندوز شما وجود دارد را مشاهده و اقدام به تغییر کلمه عبور آن کنید.

در صورتي که رمز عبور مدير شبکه (Administrator) فراموش شود و يا گم شود Active@ Password Changer براي دوباره گذاشتن رمز عبور کاربرو مدير شبکه موضعي بر روي سامانه هاي ويندوزهاي XP, VISTA, 2003, 2000 و NT ميباشد. شما ديگر نيازي به نصب و پيکره بندي مجدد سيستم عامل تان نداريد. اين نرم افزار بازيابي براي رمزعبور فراموش شده يک رابط کاربري ساده دارد، از درايوهاي متعدد هارد پشتيباني مي کند، پايگاه هاي داده هاي SAM (روش دستيابى ترتيبى) متعددي را کشف مي کند(در صورتي که چند سيستم عامل بر روي يک جلد(volume) نصب شده باشند) و بهترين SAM (روش دستيابى ترتيبى) را قبل از روند بازيابي رمزعبور انتخاب مي کند. اين ابزار يک فهرست از تمام کاربران موضعي را نشان ميدهد. کاربر نرم افزار به سادگي کاربر موضعي مورد نظر را به منظور دوباره گذاشتن رمزعبور انتخاب مي کند.smile icon

با Active@ Password Changer، شما مي توانيد به عنوان يک کاربر ويژه با يک رمزعبور سفيد (خالي) وارد سيستم شويد.

لينک دانلود کتاب

دانلود – گیمگابايت

رمز فايل: technet24.ir

3316 template=”5566b87166e49″]

icon passwordtechnet24.ir

Software iconActive Password Changer Professional 6.0.619.0

Active@ Password Changer is designed for resetting local administrators and users passwords on Windows operating system in case an Administrator’s password is forgotten or lost. You don’t need to re-install and re-configure the operating system to log into Windows. With Active@ Password Changer you can log in as an Administrator or a particular user with a blank password.

New Features in Active Password Changer 6:
– Resets Admin’s / User’s Password.
– Detects / Displays All SAM Files.
– Displays All Information.
– Disables Force Smart Card Login.
– Support for MBR / GBT.
– Support for FAT, exFAT, NTFS, HFS+.
– Support for IDE SATA eSATA USB SSD SCSI.
– Ability to Manage Logon Time.
– Old OS Supported.

Recovers Windows (32-bit & 64-bit):
– Windows 10, 8, 7, Vista, XP, 2000 Windows Server Platforms: 2012, 2008, 2003, 2000.

DOS version requires:
– MS-DOS, PC-DOS, DR-DOS, FreeDOS, OpenDOS

Home Page – http://www.password-changer.com/

دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.